návod pro tvoření mandal:

návod pro tvoření mandal

Návod pro malování mandal.

Najdete si chvilku pro sebe, najděte si klidné místo, aby vás nikdo nerušil, uvařte si třeba čaj, zapalte si svíčku, nebo se zaposlouchejte do vaší oblíbené hudby. Pohodlně se posaďte a chvilku relaxujte, nebo meditujte v tichosti Vaší bytosti.
Připravte si mandalku a pastelky.
Pak si vezměte mandalu a vybarvěte ji tak jak toto cítíte. Až budete mít mandalu vybarvenou podívejte se na ní-chvilku si sní můžete povídat nebo jen vnímat její energii. Pokud Vám přijdou nějaké informace nebo myšlenky-zapište si je a přemýšlejte nad tím co Vám bylo sděleno. Jestli to může být něco pro další váš životní úkol nebo informace, co je potřeba změnit nebo udělat. Pokud Vám nic nepřijde nic se neděje jen si užijte energii mandaly.
Pak mandale a Tvořivé Boží síle poděkujte.
Mandalu si pak vystavte na příští dny (do dalšího malování) na místo, které často navštěvujete, aby na vás mohla působit..

Pravidlo pro tvoření: Vše je dovoleno, není žádné omezení. Nic nehodnotíme, vše je správně!

Možnosti práce s mandalou:

1-Intuitivně si vyberete jednu z mandal (měsíční mandala je na určený měsíc) a malujete. Používejte pastelky a barvy podle intuice, nic nehodnoťte jen tvořte.

2- Uvědomte si svůj ,,problém“ a veškerý ho vymalujte do této mandaly, nebojte se barev. Vnímejte energii Vašeho ,,problému“ a malujte. Pokud dostanete nějakou myšlenku k tomuto, zapište si jí. Až bude mandala hotova zničte ji, spalte nebo roztrhejte. Opustě a odevzdejte tento ,, problém“.

3-Naladtě se na pozitivní enerii, lásku a radost(představte si cokoliv co vás činí štastné). Pak začněte intuitivně malovat. Tato mandala je pozitivní a můžeme si ji uchovat pro další působení na nás.

Tyto mandaly můžeme vybarvovat kolikrát chcete. Můžete střídat možnosti, kdy jednou do ní odevzdáte svůj ,, problém „a jindy si ji vymalujete jen tak s radostí.

Mandaly měsíční jsou aktivní po celý měsíc.

Přeji krásné prožívání při vašem tvoření . Monika