ADVENTNÍ MANDALA:

ADVENTNÍ MANDALA

28.11.2021 začíná první adventní neděle, těšíme se na tento čas, připravujeme výzdobu, uklízíme náš domov , plánujeme co upečeme a čím potěšíme naše blízké.

V tomto shonu,ale zapomínáme na sebe,na to,že také potřebujeme radost a,že je potřeba uklidit a očistit také naši duši.

Adventní čas má tu kouzelnou moc,že se můžeme očistit a zbavit se všeho co nás trápí a sužuje.

A do dalšího roku tak vstoupit bez zátěže a smutku. Stačí,když odevzdáme vše staré a nepotřebné .

Je mnoho metod a návodů jak to udělat a každému vyhovuje něco jiného.

Pokud rádi tvoříte mandaly dovoluji si vám nabídnout návod, jak na to.Návod:Udělej si chvilku pro sebe a svou duši. Uvař si čaj, zapal svíčku, můžeš si pustit hudbu a užívej si tuto chvilku, kterou máš pro sebe.Mandala má 4 možnosti použití1-Mandalu vymaluj první adventní neděli se záměrem afimace ,barvy použij podle své intuice a nech na sebe působit. Můžeš si opakovat afirmaci pro tuto mandalu.2-Nebo můžeš použít mandalu k odstranění bloků,hněvu,svého trápení…..

V klidu a tichosti své duše si představ to co tě trápí nebo omezuje a vymaluj to do mandaly.Při malování mohou přijít informace k řešení nebo třeba jiný náhled na situaci(můžeš si toto zapsat)Pak mandalu spal nebo roztrhej. Přitom použij vlastní slova pro odevzdání a poděkování (například: odevzdávám tuto situaci, kterou již nepotřebuji a děkuji za tuto prožitou situaci) Tuto mandalu nenechávej na sebe působit,ale je potřeba ji spálit nebo roztrhat.3- Mandalu si namaluj vždy na adventní neděli. A nech ji na sebe působit do dalšího malování.4- Mandalu můžeš malovat kolikrát potřebuješ. Můžeš si označit mandalu datem a připsat si k ní pocity, nebo myšlenky, které jsi měl(a) při malování.

Přeji příjemné tvoření a radost v duši.Afirmaci je možné používat po celý adventní čas.S láskou Monika